Hotel

Komfortowy wypoczynek na Kaszubach

Położenie

Hotel SPA Miłosz znajduje się w Kartuzach – stolicy Kaszub. Nasze miasto i okolice cieszą się opinią najpiękniejszej części Pomorza. Kartuzy uchodzą za jedyne miasto w Europie, do którego wszystkie drogi prowadzą przez lasy. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do wypoczynku dla osób kochających zieleń, przyrodę i jeziora. Leżą one bowiem nad pięcioma jeziorami: Klasztornym Dużym, Klasztornym Małym, Karczemnym, Cichym i Mielenkiem. Znajdujemy się zaledwie 30 km od Gdańska, a dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem sprawia, że nasza miejscowość jest doskonałą bazą wypadową w organizacji wycieczek po Pojezierzu Kaszubskim. W odległości zaledwie 20 km od Kartuz znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy w Rębiechowie.

Zapraszamy na noclegi w Hotelu Miłosz! Nasz obiekt znajduje się w otoczeniu lasu i w odległości zaledwie 500 m od jeziora Klasztornego, 600 m od dworca kolejowego oraz niespełna kilometra od centrum Kartuz. Oferujemy przytulne, komfortowo urządzone pokoje z łazienkami i dostępem do bezprzewodowego internetu. Nie akceptujemy zwierząt/No pets allowed.

               imag0638 2      imag0632 1      imag0613

 

 Rozbudowa Hotelu Miłosz

Szanowni Państwo! Informujemy, że od 26.08.2015 w obiekcie trwa remont. Prace modernizacyjne prowadzone są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-16:00. Mimo rozbudowy Hotel Miłosz nieprzerwanie świadczy wszystkie dostępne w ofercie usługi. Zmieniamy się dla Was! Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

 

W ofercie Hotelu Miłosz na Kaszubach czekają na Państwa:

- komfortowe noclegi,

- restauracja,

- sala konferencyjna,

- imprezy okolicznościowe,

- strefa SPA z basenem i sauną,

- siłownia.

zdjęcia pokoi - kliknij